آیا شرکت ما را می شناسید؟

 

در باره ما

 

شرکت پیوند پلاستیک در سال ۱۳۶۰ به مدیریت جناب آقای علی فراهانی فعالیت خود را با طراحی و ساخت ماشین آلات تزریق پلاستیک و بادی آغاز کرد. با تجربیات خوبی که در زمینه ساخت ماشین آلات بادی بدست آورد ، به فکر تولید محصولات بادی از جمله ظروف بادی مورد مصرف در صنایع آرایشی بهداشتی افتاد و پس از معرفی خود به عنوان تولید کننده ظرف و ظروف بادی همکاری خود را با شرکتهای بزرگی همچون ساویز ، ببک ، گلان ، گلپسند و. . .شروع کرد و خدمات خود را روز به روز گسترش داد. در ادامه راه با سیاست گذاری ها در جهت ارتقا کیفی محصولات و تنوع آن اقدام به اضافه کردن واحد قالب سازی نمود وبا ساخت قالبهای فراوان در زمینه ظروف بادی و همینطور ساخت قالب قطعاتی همچون درب های مختلف بطری ، خود را به عنوان یک قالب ساز حرفه ای  معرفی کرد .

در سال ۱۳۸۶ با اضافه شدن واحد R&D (طراحی صنعتی) ، طراحی ظروف، دربهای مختلف بطری و دستمال مرطوب  ، طراحی محصولات پلاستیکی از جمله لوازم خانه و آشپزخانه  و حتی محصولات صنعتی ، با شعار از ایده تا تولید فصل جدیدی از خدمات خود را برای مشتریان باز نمود .

یک سال بعد با تشکیل یک گروه مهندسی که  زیر مجموعه پیوند پلاستیک می باشد را با نام (پیمان پلیمر) معرفی نمود .این گروه تنوع خدمات خود را با اضافه کردن خط تولید جدید (باد کن ظروف پت Pet )به نهایت خود رساند طوری که تنوع محصولات تولیدی در زمینه پلاستیک  و گستره آن  ،اشکال مختلف محصولات و مصنوعات پلاستیکی اعم از خانگی و صنعتی و ظرف و ظروف مختلف بادی (آرایشی و بهداشتی) را شامل شد .

هم اکنون این گروه تولیدی با شعار از ایده تا تولید اماده ارایه خدمات خود به شما مشتریان عزیز میباشد .

سوابق همکاری با شرکتهای مختلف

همکاری‌های از گذشته تا به حال با مجموعه‌های بزرگی همچون (داداش برادر-آی سودا- آچاچی- فرمند- حلوا شگری عقاب-آبلیموی ممتاز آبلیمو مجید-آبلیمو رازک-سموم خوشه-سموم فارا-فرآورده‌های شیمیایی ایران-صنایع غذایی…….-ادویه پالیز-چای محمود-آبمیوه
آرایشی و بهداشتی کادوس(پادینا)-اوژن- -روغن گلناز-شرکت ساویز-لابراتورب پ ک- گلان -شرکت پارس پرند دیبا(پانوولوسین) -خزر شیر. سوابق درخشان پایه‌های استوار پیمان پلیمر می‌باشد.

*لابراتوار ساویز

*لابراتوار ببک

*لابراتوار گلان

*لابراتوار گلپسند

*لابراتوار کادوس(پادینا)

*صنایع غذایی آی سودا

*شکلات فرمند

*شکلات آچاچی

*شرکت حلوای عقاب

*شرکت داداش برادر (آیدین)

*شرکت پارس پرنددیبا (Loosin & Pano )

* شرکت زرین شاسوند

*چای محمود

*گروه مهندسی کیا صنعت

*شرکت پاکریز

*فرآورده‌های شیمیایی ایران

*صنایه غذایی مهتاب

*خزرشیرکامیاب

*فرآورده های غذایی صیتی

*شرکت اکسی کید

*شرکت به بان شیمی

* شرکت  نیوساد (صامت تک خزر)

فهرست